Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Stalo se

Česká rada dětí a mládeže udělila cenu Přístav i Jiřímu Plškovi - Waštélakovi

(15.12. 2013)
Stalo se » Zvenčí
Jiří Plšek, laureát ceny Přístav 2013
 
Cena Přístav bývá udělována od roku 2002 a v letošním roce ji převzalo historicky nejvíce osobností z řad neziskového sektoru, veřejné správy, či firem finančně či materiálně podporujících práci s dětmi… celkem třináct. Jedním z nich byl i Jiří Plšek - Waštélaka, starosta Dolan a dlouholetý náčelník kmene Tate Osmaka.
 
 
Cena Přístav je symbolickým výrazem uznání. ČRDM jejím udělením vyjadřuje dík nominovaným zástupcům za jejich přínos k rozvoji mimoškolní výchovy. Ocenění má podobu ručně malované „trosečnické“ lahve s vloženým poselstvím. 
 
 
Celý ceremoniál v letošním roce probíhal v rezidenci primátora hlavního města Prahy na Mariánském náměstí, v těsné blízkosti Městské knihovny v Praze.
 
 
Podrobnosti o Ceně Přístav, laureátech jednotlivých ročníků a důvodech jejich ocenění najdete na stránkách http://pristav.crdm.cz.
 
Laureáti ceny Přístav 2013
 
Pokud byste i vy chtěli navrhnout kandidáty na Cenu Přístav, je třeba nominace od alespoň tří občanských sdružení dětí a mládeže nebo Domů dětí a mládeže. 
 
 
 
Jitka Koutenská - Woapewin
 

Fotografie jsou převzaty z webu www.adam.cz.
 
 
 

Komentáře, diskuze

18.12. 2013 19:49
Bobr - Bedřich Homola
Máme radost,že byl oceněn woodcrafter Waštélaka,gratulujeme a přejeme Ti zdraví a dlouhá léta.
Za kmen Wallowa Bobr

Kolik je šest plus jedna ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.