Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Stalo se

Beseda s Františkem Kožíškem o prvním týpí v ČR

(7.6. 2013)
Stalo se » V LLM
Vzpomínkový večer na dřevní doby indiánského táboření v Čechách a na jednoho z jeho průkopníků – Miloše Maixnera se uskutečnil v pátek 7. 6. 2013 od 18 h. Hlavním přednášejícím byl František Kožíšek – Biminiji. Vzácným a nepochybně zajímavým hostem byla i vnučka pana Maixnera – astroložka Zdeňka Kavalová-Maixnerová. Večera se zúčastnilo na 25 lidí. Kvůli havárii vody byla akce přesunuta do prostor České rady dětí a mládeže na Senovážné náměstí. Kromě historie táboření v týpí došla řeč i na debaty o vnímání mravnosti v proměnách časů.
 
 
beseda biminiji

beseda biminiji
beseda biminiji
beseda biminiji
beseda biminiji
beseda biminiji
 
beseda biminiji
Aleš Sedláček - Tokaheya

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je pět plus devět ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.