Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Stalo se

Rychlá veverka jak jej neznáte

(26.4. 2013)
Stalo se » Zvenčí
Indián Rychlá veverka, který pravidelně bystří smysly našich (nejen malých) woodcrafterů na zadní straně časopisu Woodcraft se tentokrát zapletl do velkého dobrodružství v prostředí, kde byste ho asi nejméně čekali – na závodech superextramajstrfilipilibombaprdarychlých automobilů. A jak se k tomu dostal? A odkud se vlastně Rychlá veverka vzal? A kde v noci spí? Myslíte, že v týpí?
 
To se můžete dočíst v nové knížce Pavla Čecha – Machimii.
 
fotofoto
 
Mimochodem, zaregistrovali jste, že Machimia byl před pár dny oceněn cenou Magnesia Litera 2013 za knihu pro děti a mládež - Velké dobrodružství Pepíka Střechy? Wašté!
foto
 
Kamila Lunerová

Komentáře, diskuze

28.4. 2013 17:26
Lucka
Tak to jsem vůbec nevěděla. Díky za tip na dárek pro kluky.
29.4. 2013 23:56
Filip
Gratuluji moc a moc...myslím, že Machimia si zaslouží superextramajstrfilipilibombaprdacenu všemi dvaceti. Díky Kamilo za upozornění.
6.5. 2013 20:07
Ablákela
Pavel je borec!

Kolik je pět krát osm ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.