Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Stalo se

Podpora kanadských indiánů

(26.1. 2013)
Stalo se » V LLM
V pondělí 21.1.2013 v 16,00 se před Kanadskou ambasádou na Praze 6 konala pokojná demosntrace na podporu práv původních obyvatel Kanady. Tato akce probíhá celosvětově v rámci hnutí "Idle no more" a reaguje na legislativní snahy o změnu ochrany některých území, na kterých se nacházejí indiánské rezervace v Kanadě. Shromáždění proběhlo, stejně tak, jako v jiných zemích v příjemné atmosféře. Podepisovalo se prohlášení, mimochodem věcné a kultivované. Tancovalo se za zvuku bubnů do kruho ve stylu "Round Dance". V pestrém složení asi 80 přítomných se nedalo přehlédnout i zástupce obce woodcrafterské. Kdo by se chtěl o situaci v Kanadě více dozvědět, doporučuji povídání s Arneem Prachařem z Náchoda.

Aleš Sedláček - Tokaheya

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je dva plus dva ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.