Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Stalo se

Invaze na planetu YÓ pokračuje

(24.1. 2013)
Stalo se » V LLM
Po Tokaheyovi - Aleši Sedláčkovi, který se v pořadu objevil za ČRDM vloni na jaře, a Terezce Chmelové, která představila na podzim televizním divákům táboření v Banátu, se na televizních obrazovkách začátkem tohoto týdne ukázal i Filip Chmel. Pokud vás zajímá, o čem si s moderátorkou Maruškou povídal, můžete si tento díl pustit v archívu ČT.


Najdete ho zde:
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10315711050-planeta-yo/213543117150001-planeta-yo/#


foto
Jitka Danišková - Woapewin

Komentáře, diskuze

25.1. 2013 15:43
Kamila - náčelnice LLM
Ahoj Filipe, pěkný :-), nervozita, změna otázek na poslední chvíli, to je věc... Chápající pokyvování hlavou slečny redaktorky stojí za to. Wašté!!!

Kolik je devět plus jedna ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.