Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Stalo se

Promítání fotek a videa z letního tábora pro děti z rumunského Banátu

(31.1. 2012)
Stalo se » V LLM
fotofotoVe Waldenské klubovně se se ve čtvrtek 26.ledna sešlo asi na 20 lidí převážně z řad woodcrafterů a tomíků. Zřejmě si přišli vyslechnout poutavé představení fotografií a byli zvědaví, jak bude vypadat nový film natáčený na letním táboře krajanů z rumunského Banátu. To vše se jim splnilo, i když nemohu soudit zda představení fotografií bylo poutavé neb jsem byl tím kdo ho představoval. Vzhledem k tomu, že v průběhu usnuli pouze dva lidé a z toho jedna 3,5mesíční holčička nebylo to asi tak zlé. Film jehož tvůrcem byla jedna dobrá táborová vedoucí Veronika B. sklidil potlesk. Diváci museli být značně pozorní neboť v závěru zodpověděli převážnou část záludných kontrolních otázek převážně správně.

Děkuji všem za jejich účast a na další společné setkaní se těší
 
Filip Chmel, Osmaka Opo

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je čtyři plus sedm ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.