Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Stalo se

Rozhlasová reportáž z tábora kmene Jestřábi

(17.8. 2007)

O návštěvní víkend navštívila kromě rodičů dětí náš tábor také redaktorka Českého rozhlasu Jana Káninská. Vznikla následující reportáž, vysílaná 24.7. v 14:25.


Úvodní slovo k reportáži: 
Jsou prázdniny a děti jezdí na tábory. Školáci z Kladenska tráví už poněkolikáté své indiánské dobrodružství nedaleko Rabštejna nad Střelou. Na indiány si nehrají jen tak, jde o tábor kmene Jestřábi z Tuchlovic, který patří do Ligy lesní moudrosti. Ta čerpá z dovedností a zkušeností přírodních národů. Jak se děti na táboře mají zjišťovala kolegyně Jana Káninská.

Reportáž ke stažení (MP3, 2,2 MB)

reportáž

Kateřina Faůová - Trnka

 

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je šest krát dva ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.