Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Stalo se

Kmen Wahpeton má nového náčelníka

(5.4. 2007)

Na sněmu kmene Wahpeton, který se konal dne 3.4.2007 ve Woodcrafterském centru a klubovně Waldenu v Zikově ulici 7 na Praze 6, byl zvolen nový náčelník kmene. Jednomyslně se sněm usnesl a do funkce podpořil Ing. Karla Dolečka - Sýce. Na sněmu zazněla vůle účastnit se společných ligových táboření, sněmů a valných hromad LLM. Členové kmene mají i přes svůj pokročilý věk elán, plní orlí pera a mají chuť se stýkat na na chatách nebo výpravách do přírody. Dále na sněmu proběhla diskuze k rozhlasovému dokumentu se skautsko woodcrafteskou tématikou a byla diskutována též politická orientace prvorepublikového woodcraftu. Přiklonění se k tradičnímu "setonovskému" woodcraftu vidí dnes členové kmene Wahpeton jako důležitý prvek, který oslabil politické větve více či méně levicově orientovaného prvorepublikového woodcraftu v Československu.

foto 1 foto 2

Aleš Sedláček - Tokaheya, náčelník LLM


Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je čtyři krát dva ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.