Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Stalo se

Kmen Walden uzavrel svoji Slovinskou misiji

(12.12. 2006)
foto č.1
foto č.2

Dne 9.12.2006 ukoncil kmen Walden svoji 14 mesicu trvajici misiji ve Slovinsku v historickem pristavnim meste Koper. Na likvidaci mistniho rodu spolupracovala i mistni policie. Nacelnice rodu Zapornikow Anna Acton, ve woodcrafterskych kruzich znama jako Adzi, clenka kmene Walden a kreslirka komixu pro Bizoni Vitr, byla konecne propustena a vyhostena na italske hranice. Timto povazujeme svoji misijni woodcrafteskou cinnost v teto republice za uzavrenou. Anna nedorazila minuly podzim na oslavy vyroci naseho kmene v stare kanalizacni cistirne na Praze 6, to protoze BMW tri jedna osem - kabrio, kterym pred prijezdem do Cech cestovala z Makedonie do Svycarska, nevezlo jenom ji, ale i 3,8 kg heroinu o cemz samozrejme nemela ani poneti. Od te doby zmenila adresu sveho pobytu do nejmodernejsiho vezeni v EU v komplexu OBI - Interspar - kriminal na koperske periferii. Sve zazitky zpracovava do knihy, kterou bychom chteli vydat behem pristiho roku.

Ales Sedlacek - Tokaheya, koordinator pro zahranicni misije kmene Walden


Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je osm plus devět ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.