Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Stalo se

Zpráva z permoníka

(25.10. 2006)

Začátkem podzimu probíhal čtvrtý ročník hry pro děti z Prahy 6 s názvem Permoník. Dospělí z kmene Walden a rod Čan Wačipi měli tradičně na starosti "Zelený kámen - citlivosti a souladu". Děti si u nás mohly vysloužit zelený kamínek za rozdělání ohně, zastřelení jako - bizona, upečení indiánského chleba, vyrobení medicinového váčku, náušnic a pytlíčku, poznání bylinek.

Celkem nás navštívilo 135 dětí. Akce se zdařila díky přívětivému počasí a hlavně ochotě a trpělivosti Waldenů a Čan wačipiů.

Awanyanka

foto č.1 foto č.2 foto č.3 foto č.4


Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je devět krát pět ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.