Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Stalo se

Strážci údolí v Dětském domě

(4.6. 2006)
Hezký den,

kmen Strážců údolí přijal pozvání do dětského domu ve Stránčicích v rámci projektu občanského sdružení Šafránek v sobotu 27.6. 2006. Šafránek realizuje v dětském domě projekt "Dotek jako lék". Podprojektem byla naše účast se zubříkem, ohněm, písněmi, chřestítky. Dětští pacienti, si tak mohli, alespoň na chvíli ochutnat z naší malebnosti. Pro ochranu jejich osobnosti nemůže ukázat spokojené očka. Pro další návštěvníky a sponzory společenského odpoledne jsme připravili ukázku rozdělávání ohně třením a křesáním, ukázku indiánských písní, smyslové zkoušky čichu a hmatu.

Další obrázky na naší stránce www.strazciudoli.wz.cz

foto 1 foto 2 foto 3

Vašek Svoboda Kotlík

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je tři plus osm ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.