Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Stalo se

3 dny KONDORA

(27.4. 2006)

Letos se KONDOR nechystá na Bambiriádu a tak jsme si udělali velký společný den otevřených dvěří. Všechno to probíhalo v podolské klubovně skupiny Šán.

Pátek a sobota byly pro veřejnost a neděle potom slet dětí. Vyráběla se spousta zajímavých věcí- ruční papír, olejový papír, korálkovalo se, navlékaly se i dřevěné korále, velké skleněné perle, tkalo se na karetkách, vyráběly se vitráže. V "indiánské vesničce" ani tentokrát nechybělo křesání ohně, pečení hadů, malování na obličej, lakros. Kdo měl chuť mohl se projet v lodi po Vltavě, vyzkoušet navigování "slepého" kamaráda, chůzi po chůdách a mnoho dalšího. A v neposlední řadě nám Bobříci sobotní den zpříjemňovali loutkovým divadlem.

V neděli jsme se potom vydali, rozděleni do válečných spolků, po stopách slavného náčelníka kmene Kondorů. Plnili jsme různé úkoly a prokazovali tak nejen naše vědomosti, ale i obratnost, postřeh a šikovnost rukou.

Některé fotky z akce jsou k vidění na http://verka.rajce.net/3_dny_Kondora/

Věrka - Věra Hadravová
Skarabeus - Wabluška Thosan


Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je sedm krát osm ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.