Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Stalo se

Výstava v poslanecké sněmovně

(19.3. 2006)

13.3.2005 byla slavnostně zahájena výstava velkoformátových fotografií v atriu poslanecké sněmovny. Jedná se o akci, kde si sdružení kladou za cíl upozornit na špatný stav objektů, které byly převedeny od bývalého správce "Fondu dětí a mládeže". Naše liga samozřejmě nemohla chybět. Krásné forografie, budou po skončení výstavy umístěny do kanceláře nebo přímo do zrekonstruovaného objektu na Filipově Huti.

Podrobnosti v článku na: http://www.adam.cz/view.php?cisloclanku=2006031501 Internetovou prezentaci výstavy je pak možno prohlédnout na: http://www.adam.cz/drevomorka/

Za LLM se vernisáže zúčastnili: Milouš Stárek - Mahykan, Karel Doleček - Sýc, Aleš Sedláček - Tokaheya, Jana Kluiberová - Čeyanala, Kateřina Faůová - Trnka.

Aleš Sedláček - Tokahea


Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je čtyři plus jedna ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.