Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Archiv » Stalo se

LLM zakoupila faru

(8.1. 2006)
Stalo se » Fara Kosí potok
foto č.1
foto č.2

Liga lesní moudrosti po úspěšném jednání s biskupen Františkem Radkovským zakoupila za přijatelných podmínek faru v Michalových Horách. Fara bude sloužit jako zázemí pro tábořiště na Kosím potoce. Chtěli bychom zde také do budoucna pořádat mezinárodní akce.

Fara není v úplně dobrém stavu, není však nějak výrazně poškozena ani narušena. Dle vyjádření odborníka, kterého jsme přizvali při úvahách o koupi, je objekt suchý. Po opravě střechy je tedy zabezpečený proti poničení vlivem povětrnostních podmínek.

Na opravu objektu se budeme snažit sehnat peníze a vybudovat tak další reprezentační místo pro činnost Ligy, ostatních dětských organizací i nových partnerů z ciziny.

Aleš Sedláček Tokaheya


Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je devět krát šest ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.