Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Pro členy LLM » Velké hry

Velké hry v roce 2018

Ze zpráv
Ze zpráv

Stará Praha


Rok se sešel s rokem a blíží se další z Velkých her – Stará Praha, tak neváhejte a přijďte v sobotu 21.4. letos na Smíchov.
 
6.4. 2018
Ze zpráv
Ze zpráv

Kiwendotha na Zeměploše - doplněno


Kiwendotha 2018 - pozvánkaVe vesmíru jsou nudné světy. Jejich stvořitel se moc nenadřel na zakázce. On prostě nechal sériově udělat koule, pak jednu zapálil. Sepsal pochybná pravidla fungování a nechal to být...
 
Účastnici Kiwendothy se letos budou pohybovat ve světě Zeměplochy a jak to v něm bývá, tak zažijou věci, které by nevymysleli. Další den snad hráči nepřijdou i o kalhoty v obchodně hazardní hře.
 
To vše a ještě více o prodlouženém víkendu na Malém Waldenu poblíž Skleného nad Oslavou.
změna: 26.9. 2018
Ze zpráv
Ze zpráv

Nechť Velké hry započnou


fotoJaro přichází a s ním další ročník Velkých her. Pro letošek mají Mahykanovu palici ve svém držení Bobři, ale zda si ji na konci roku ponechají nebo ji předají dál, je zatím jen ve hvězdách.
Co se změnilo a na co se letos těšit, se dozvíte uvnitř článku...
25.3. 2018
Stalo se » V LLM » Velké Hry
Stalo se » V LLM
Stalo se

TaMaLo


Krátká vzpomínka na společné táboření dětských kmenů na Malém Waldenu. Letos se nám víkend prodloužil až do svátečního úterý, takže zážitků bylo opravdu spoustu.
 
změna: 23.5. 2018
Stalo se » V LLM » Velké Hry
Stalo se

Proběhla Kiwendotha 2018


Malý Walden-Kiwendotha 2018 - foto M.LehkýNa konci září hostil Malý Walden vyvrcholení letošních Velkých her - Kiwendothu.
 
Hráči objevovali krásy a trable úžasné Zeměplochy.
Letos se o Mahykanovu palici utkalo deset kmenů.
změna: 18.10. 2018
Ze zpráv
Ze zpráv

Stopa Černého vlka


Plakát ke Stopě Černého vlkaNezdálo se Vám někdy, že když se procházíte lesem trochu dál od města a nemusí být ani po setmění, cítíte zcela jasně, že Vás zpovzdálí někdo sleduje, zírá, ba dokonce probodává Vaše záda pohledem?

Tak přijeďte na TaMaLo a zúčastněte se přitom Stopy Černého vlka!

17.4. 2018