Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Pro členy LLM » Velké hry

Velké hry vrcholí

(28.9. 2011 10:50)
Zpráva » Velké hry
V sobotu 1. 10. po vyhlášení výsledků Kiwendothy bude slavnostně ukončena soutěž jednotlivců o Mistra Velkých her. Šekeny jednotlivců z ČIWAWy už nebudou započítávány do celkového pořadí.
 
Vyhlášení a dekorování se zhostí šamanský tým.
 
Soutěž kmenů o Mahykanovu válečnou palici bude ukončena až po ČIWAWě. Budou tedy ještě započítány kmenové šekeny z Kiwendothy, ČIWAWy a bonusové šekeny.
 
Aktuální výsledky jsou k dispozici zde (jednotlivci) a zde (kmeny). Kdybyste zjistili nesrovnalosti, dejte mi prosím do pátku dopoledne vědět.

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je čtyři plus jedna ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.