Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Pro členy LLM » Velké hry
Přihlašovadlo
7272
Seznam účastníků
Odhlášení z akce
Vaše ID:*

Vaše heslo:*
(ID i heslo Vám přišlo emailovou zprávou)
* povinné

Stará Praha

(6.4. 2018 13:07)
Zpráva » Velké hry
Zpráva » Pozvánka
Rok se sešel s rokem a blíží se další z Velkých her – Stará Praha, tak neváhejte a přijďte v sobotu 21.4. letos na Smíchov. Čtvrť, která není k smíchu, to se v ní jen smíchali lidé, co přišli z různých vesnic za prací do velkého města. Bývalo to předměstí zachumlané v kouři, klepající a ťukající stroji, vonící pivovarským sladem i kolomazí. 
 
Opět se můžete těšit na spoustu postav z dávné i nedávné historie našeho hlavního města a nemine vás ani nepřeberné množství vypečených otázek. A nejde o nic míň než o Mahykanovu palici.
 
Zahájení: před kostelem sv. Václava na náměstí 14.října před kostelem sv. Václava v 9:30.
Ukončení: 16:00 tamtéž
S sebou: svačinu, pití, mapu Smíchova 
Cena: 50 Kč ( za to se poplatí kostýmy postav a ceny pro 3 nejlepší týmy)
 
Prosíme všechny, kteří se na hru chystají o přihlášení do přihlašovadla a přečtení pravidel hry, letos totiž nastane několik změn.
 
Pravidla:
9:30                     SRAZ
9:30 – 10:00        vysvětlení pravidel, rozdělení týmů, účastnický poplatek
10:00                   ZAČÁTEK HRY
10:15 – 15:00      možno navštěvovat postavy (s výjimkou 12:00 – 12:30, kdy mají přestávku na oběd)
15:15                   UKONČENÍ HRY, sraz opět na náměstí 14.října
15:15 – 16:00      vyhodnocení a udílení cen
16:00                   KONEC 
 
Jednotlivé týmy budou složeny z hráčů ze stejného kmene (takže si ve kmenech již předem dohodněte skupiny). V 1 týmu bude max. 7 hráčů do 18 let + vždy 1 hráč nad 18 let (tento hráč je normálně součástí týmu, plní úkoly, zodpovídá otázky, ale snaží se do hry zapojit všechny hráče v týmu, nechat i mladší členy v týmu zodpovědět otázky, které zvládnou, tak, aby si celý tým společně hru užil). Rodinné kmeny nebo jiné spřízněné skupiny případně zbylí dospělí mohou utvořit libovolné skupiny a hry se zúčastnit, ale jejich výsledky nebudou započítány do Velkých her a boje o Mahykanovu palici. 
 
Každý tým dostane na začátku hry tištěnou mapku Smíchova s vyznačenou polohou postav a seznam otázek. Během celé hry se nesmí používat mobilní telefony ani jiné podobné přístroje k vyhledávání odpovědí na otázky ani určování polohy ve městě, protože hra procvičuje schopnost orientace ve městě a získávání informací v terénu. 
 
Týmy se snaží obejít co nejvíce postav a splnit jejich úkoly, za ty pak dostanou body. K postavě přichází vždy celý tým společně, musí být všichni, aby mohli začít plnit úkol. 
Během celé hry se snaží zodpovědět co nejvíce otázek (otázek je opravdu hodně takže se vám asi nepodaří zodpovědět všechny, to ani není úkolem, prostě kolik zvládnete). 
 
Postavy opravdu končí v 15:00! (pokud přijdete třeba ve 14:50 k postavě, kde čekají 2 skupiny a na vás by se dostala řada až po 15 hod, tak bohužel máte smůlu). Stejně tak končíme na čas v 15:15, za každou 1minutu zpoždění se odečítá 5 bodů, tak pozor na čas. 
Dita Laštovičková - Todi (lastovdita(zavináč)seznam(tečka)cz)

Komentáře, diskuze

Doposud nebyl zaznamenán žádný komentář.


Kolik je osm plus osm ? (ochrana proti nevyžádanému příspěvku)

Nový příspěvek
Jméno:*
Email:
WWW:
Odpovědět:
Příspěvek:*
* Povinná položka
Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Správce těchto stránek nemůže ovlivnit jejich obsah a nenese za něj zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo je odstranit.
Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus, neplacená reklama a příspěvky nesouvisející s příslušným tématem.
Pokud s něčím nesouhlasíte, uveďte důvod a přidejte argumenty. Jinak je váš názor k ničemu a nemá tu co dělat.

Seznam přihlášených účastníků

Přihlášen Počet Poznámka
Sirka, Prokop, Anetka3Tussilago
Bobři142 týmy
Trilobit16přibližně dva týmy
Hinajankaga8
Jestřábi15Nejspíš 2 týmy
Čhantékič´un16Strážci údolí
celkem:72 

Přihlášení na akci

Celé jméno + přezdívka: *
Email: *
Upozornit na emailu:
(více adres oddělte čárkou)
Telefon:

Hlásíte se jako: *
Zvolte kmen: *
Poznámka: