Ministerstvo zahraničních věcí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Operační program výzkum, vývoj a vzdělávání www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR

Členské příspěvky na rok 2018

Platnost: 01.11.2017 - 31.12.2018
Přirážka za překročení termínu: jednorázová 20, měsíční 0
Přirážka po datu: 1.1.2018
Důchodce 390
Rodinný příslušník 0 Platit rodinné příspěvky mohou osoby blízké žijící ve společné domácnosti. Do příspěvku lze zahrnout i studenty do 26 let žijící mimo tuto domácnost. Tento typ příspěvku se váže pouze k příspěvku rodina.
Rodina 690
Osoba nad 15 let 570
Student 390
Dítě do 15 let 300
Příspěvky je nutno zaplatit do  31. 12. 2017 (včetně). V ceně je minimálně jedno číslo časopisu Woodcraft.
 
V případě nedodržení termínu vám bude přiúčtován příplatek 50,- Kč za každý včas nezaplacený příspěvek, tzn. zaplacený po 31.12.2017.
 
Toto neplatí samozřejmě u nově registrovaných členů během roku, v tom případě se platí částka bez příplatku, nebo jsou příspěvky počítány poměrově za zbývající měsíce roku (v tomto případě nárok na časopis není, ale je možno si ho dokoupit samostatně, v tom případě nás kontaktujte na ustredi@woodcraft.cz).

Příspěvky můžete uhradit hned několika způsoby:
 • převodem na náš účet 2400989435/2010 (jako var. symbol napište 2018 a do poznámky pro příjemce uveďte, od koho příspěvek je)
 • složenkou na adresu Liga lesní moudrosti, Senovážné nám. 24, Praha 1, 116 47
 • hotově v naší kanceláři – Senovážné nám. 24, Praha 1, úřední hodiny v úterý 16-18, po domluvě možno i jindy
S povinností platby příspěvků je spojena i povinnost aktualizace seznamu členů v registru OP (vyřazení neaktivních, dopsání nových) a upravení výše příspěvků. S vynaložením trochy času docílíte lepší kontroly toho, kolik máte od svých členů získat peněz a kanceláři i sobě tím ušetříte spoustu času při hledání nesrovnalostí, jak to, že jste zaplatili jinou částku, než máte, případně že nemáte aktivovaného člena, za kterého jste platili.
 
Tady máte snadný návod, jak na to:
 • fotoPřihlásíte se do Registru OP na stránce www.woodcraft.cz v pravém horním rohu (pokud neznáte heslo, ani e–mail, který máte v registru zapsán, kontaktujte kancelář)
 • Otevřete záložku Správa kmene (zobrazí se pouze náčelníku, hospodáři nebo pověřené osobě)
  foto
 • Vyberte podzáložku Členové
  foto
 • Automaticky vám bude nabídnut Status – aktivní. Po odkliknutí možnosti Najdi, se vám zobrazí seznam členů kmene, které máte zaevidované jako aktivní. Pokud chcete vidět všechny členy (i ty bývalé, neaktivní), kteří jsou evidováni ve vašem kmeni, změňte status na " – ".
  foto
 • fotoAbyste nemuseli nastavovat shodné parametry u každého člena zvlášť, můžete využít akce Změň hromadně. Jednoduše si označíte zatržením všechny členy, u kterých budete chtít provést totožnou akci (například změnit jejich status z „aktivní“ na „k vyřazení“), a následně horní políčko, kde máte napsáno Akce:, rozkliknete a vyberete z nabídky Změň hromadně.
 • Vyskočí vám nové okno (pozor, zde může dojít ke zradě, pokud máte vyskakování nových oken v počítači automaticky blokováno, v tom případě se vám zobrazí chybová hláška, že okno nelze otevřít a musíte otevření povolit). Nové okno vypadá stejně jako při změně údajů jednotlivých členů, jen nelze měnit základní údaje (což v tomto případě nepotřebujete), ale dovolí vám měnit statusy a výše příspěvků. Stačí si tedy jen označit nově neaktivní členy najednou a změnit všechny v jednom kroku.
 • Budete-li měnit hromadně výši příspěvků, nenechte se rozházet tím, že u statusu nebude napsáno aktivní. Dochází při uložení ke změně těch polí, u kterých měníte jejich obsah. Nastavujete-li jinou výši příspěvků, status vás nemusí zajímat a po uložení se zachová jeho nastavení.
  foto
 • Totéž provedete s nastavením statusů, nezapomeňte každou změnu vždy uložit.
  foto
 • Po přenastavení těchto parametrů si otevřete aktualizovaný seznam (v podzáložce Členové nastavte forma členství – Obnovení členství, status nesmí být vybrán). Pod sloupcem příspěvky se vám následně zobrazí celková částka, kterou máte zaplatit. Pokud se shoduje s vybraným obnosem, pak gratuluji, pokud ne, je třeba najít vzniklou chybu. 
  fotofoto
 • Zkontrolujte prosím také celkový počet takto vybranýchčlenů, abyste nezapomněli vyřadit nebo naopak zařadit všechny členy rodin, kteří platí 0,– a v celkové částce k placení se tedy neprojeví
  foto
Z několika set operací v případě velkých kmenů se díky tomuto postupu stane jen několik málo.
 
Datum platby doplní jako tradičně kancelář po jejím obdržení.
 
Žádáme také všechny členy, aby provedli kontrolu svých údajů jako je adresa, e–mail a další kontakty.
 
Děkujeme.
 
Kancelář LLM