www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Pro členy LLM » Hospodářům
RSS

Informace hospodářům

Datum Termín Poznámka
19.11. 2015 1.1. 2016
Hau kola náčelníci a hospodáři,
Prosím, VĚNUJTE TOMUTO SDĚLENÍ POZORNOST!
 
Blíží se konec roku a s tím spojené placení členských příspěvků. Členské příspěvky schválil Snem zástupců v této výši - viz odkaz: :http://www.woodcraft.cz/index.php?right=cojellm_prispevky&lan=cs.
 
Platit můžete jako obvykle:
1. hotově v kanceláři LLM a to NEJPOZDĚJI do 22. 12. 2015
2. přes účet do 31. 12. 2015
3. složenkou - datum podání nejpozději 31. 12. 2015
 
K platbě členských příspěvků po 31. 12. 2015 připočtěte 50,- Kč/os. -  poplatek za pozdní platbu. 
Konec roku a začátek nového, tj. od 23. 12. 2015 do 3. 1. 2016 v kanceláři nebudeme.  V kanceláři pak budeme opět 4. ledna 2016.  
 
Děkujeme všem za pochopení a přejeme vám z kanceláře příjemné svátky.
Jitka Doležalová - kancelář LLM
6.10. 2015 16.10. 2015
Školení hospodářů na Sněmu zástupců
 
Srdečně vás zveme na školení hospodářů, které proběhne v pátek 16. 10. od 19 hod na místě konání Sněmu zástupců.
 
Program:
1. Krátký úvod do účetnictví
2. Příklady z praxe
3. Vyúčtování dotací, formuláře pro podávání žádostí o dotace
4. Představení  ESO (elektronické správy pro organizace) vhodné pro pobočné spolky, více na http://www.skeleton.cz/eso/
5. Diskuze
 
Pokud máte nějaké téma, kterému byste se chtěli věnovat, zašlete jej prosím na email: 
ustredi@woodcraft.cz nebo hospodar@woodcraft.cz do pátku 9. 10. 2015.
 
Pokud se školení zúčastníte, prosím, nezapomeňte se přihlásit přes přihlašovadlo, které naleznete zde: http://www.woodcraft.cz/index.php?right=mainpage&right2=zpravy&id=1068.
 
Díky.
 
 
 
Iva Procházková
 
11.9. 2015 30.9. 2015
Vážení náčelníci a hospodáři,

blíží se opět doba, kdy budeme žádat MŠMT o grantové peníze na činnost kmene. Vzhledem k tomu, že MŠMT změnilo systém, ve kterém se podávají žádosti, prosíme, abyste své žádosti a rozpočty posílali opravdu včas, abychom vše stihli v kanceláři zpracovat do správné podoby. Nejpozději však do 30.9. 2015

Pokud plánujete mimořádné akce ať už pro celou LLM nebo pro veřejnost a chtěli byste na ně získat dotace, nezapomeňte napsat předběžný rozpočet, abychom s tím počítali. Někteří např. plánují příměstské tábory.

V příloze najdete dokument pdf, který obsahuje konkrétnější pokyny, a návod na vyplnění excelovského formuláře, jenž tvoří druhou přílohu.

 

Eva a Iva

9.6. 2015  
Hau kola,
prázdniny se kvapem blíží a jistě již netrpělivě očekáváte zveřejnění dotací na letošní rok. V příloze tedy najdete tabulku s dotacemi pro jednotlivé kmeny. Pravidla pro čerpání dotací naleznete stejně jako v loňském roce v sekci Ke stažení.
 
Věřím, že vám poskytnuté prostředky napomohou k rozvoji vašeho kmene.
 
S modrou oblohou
 
 
Iva Procházková, ekonomka LLM
18.5. 2015 2.6. 2015
Hau kola,
 
Tak se sešel rok s rokem a máme tu opět blížící se čas letních táborů a táboření. Proto se na vás obracím se žádostí o vyplnění formuláře „Hlášení a vyúčtování tábora“.  Prosím, vyplňujte pouze kolonky - Plán. Skutečnost budete doplňovat až po realizaci tábora. Nezapomeňte přiložit mapku umístění tábora, nebo alespoň souřadnice.
 
Formulář Hlášenky najdete na odkazu:
 
Prosím, napište nám termín táborů všichni, tedy i vy, kteří na tábor nebudete čerpat dotace nebo kteří si jen vyjedete zatábořit (informace jsou pro náčelnictvo LLM).
 
Potřebujeme následující důležité informace:
  • termín tábora či táboření
  • místo, mapu, popis cesty
  • počet dětí do 18 let, počet dospělých
  • jméno vedoucího tábora a kontakt na něj
  • kdo bude čerpat dotaci od MŠMT, napište plánovanou výši
V případě jakékoliv změny, prosím, nahlašte tuto neprodleně do kanceláře LLM.
 
Hlášenky posílejte nejpozději do 1. června 2015.

Děkuji a zdravím s modrou oblohou. Jitka
31.3. 2015 31.12. 2015
Hau kola náčelníci a hospodáři,
 
protože LLM je oficiálně již zapsaným spolkem podle nového občanského zákoníku a kmeny se tím staly oficiálně pobočnými spolky LLM, je potřeba opravit a zapsat všechny údaje o kmenech do spolkového rejstříku. Protože vás chceme ušetřit prokousáváním se touto administrativou, připravili jsme jednoduchý formulář, pomocí kterého my potom vše zařídíme a vyřídíme kumulovaně.
 
Přílohou tohoto dopisu je Formulář pro změny údajů pobočných spolků ve Spolkovém rejstříku. Během letošního roku budeme postupně měnit a doplňovat informace o pobočných spolcích (kmeny LLM) ve spolkovém rejstříku. V příštím roce, bude každá změna stát 1000,- Kč a tomu bychom se chtěli vyhnout.
 
 Náčelnictvo schválilo, že sjednotíme názvy kmenů a to:
Liga lesní moudrosti - kmen ……(název kmene) – je nutné dodržet i velikost písmen, tzn. všechna písmena malá, jen u názvu kmene, první písmeno velké.
Kdo tedy nemá název kmene v této formě, ať počítá se změnou. Zjistili jsme informace ohledně razítek, ty měnit  nemusíte. Důležitá jsou jen na pokladních dokladech a tam stačí, když informace, které na razítku chybí, dopíšete (jedná se například o název Liga lesní moudrosti apod.)
 
A teď k Formuláři:
V první části - Současný stav - napíšete informace tak, jak je máte a používáte. Zkontrolovat si data svého kmene můžete na tomto odkazu:
V druhé části - Vyplňte pouze požadované změny - napíšete opravdu jen ty informace, které chcete změnit -například jméno statutárního orgánu kmene nebo změnu sídla apod. Ostatní kolonky nevyplňujete.
 
Jestliže nejsou pro vás některé informace nesrozumitelné nebo jakkoliv jinak nejasné, prosím, neváhejte a napište do kanceláře na email:  ustredi@woodcraft.cz.
 
Počítejte s tím, že všechny změny, které se v rámci kmene stanou v uvedených údajích, je nutné nahlásit do kanceláře do 1 měsíce po provedené změně (změna statutára změna adresy, a pod).
 
Eva a Jitka
24.3. 2015 30.4. 2015
Hau kola milí náčelníci a hospodáři,
 
Potřebujeme od vás doplnění všech vašich členů do Registru k datu 30. dubna 2015. K tomuto datu budeme podle počtu zaregistrovaných členů (včetně všech ostatních podmínek) tvořit výši dotace pro váš kmen. Změny v počtu členů v průběhu roku 2015 již nebudou mít na výši dotace vliv.
 
K tomuto rozhodnutí jsme došli na základě úvahy o zjednodušení výpočtu dotace a včasné jistoty pro vás, s jakou částkou můžete v letošním roce počítat.
 
Zdravíme s modrou oblohou. Kancelář a její 3 pracovnice.
Jitka
 
Liga lesní moudrosti, Senovážné nám. 24, 116 47 Praha 1; e-mail: ustredi(zavináč)woodcraft(tečka)cz
design and produce made by © Pavel Spálený - Yučikala Wičaša www.yucikala.net