www.stoupaninahoru.cz www.woodcraft.cz Kmenové zřízení STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR ČRDM - Česká rada dětí a mládeže ATOM - Asociace turistických oddílů mládeže ČR
Hlavní stránka » Pro členy LLM » Hospodářům
RSS

Informace hospodářům

Datum Termín Poznámka
17.10. 2007 10.11. 2007

Školení pro hospodáře

Jak jste jistě zaregistrovali, v rámci Valné hromady proběhne letos mimo jiné i školení hospodářů. Bude zaměřeno zejména na praxi - jak účtovat v Pohodě - a také chceme poskytnout co největší prostor pro vaše dotazy a řešení problémů, na které jste při účtování narazili. Pokud máte možnost, určitě si vezměte notebook s nainstalovaným softwarem (alespoň start verzi), pro konzultace je vhodné mít s sebou data (možno i bez notebooku - např. na flashce) a příslušné podklady.

Pokud byste potřebovali získat znalosti o celém systému účetnictví, doporučuji vám účast na kurzu "Podvojné účetnictví od začátku", který pořádá Junák v termínu 9.-11.11.2007 v Praze. Cena max. 450,- Kč, v případě zájmu se mi ozvěte na mail marka@woodcraft.cz a já vám pošlu další informace.

Pro jistotu ještě připomínám, že je potřeba, abyste se na Valnou hromadu a školení přihlásili - více viz http://www.woodcraft.cz/index.php?right=mainpage&right2=zpravy&id=386. Pokud jste to ještě neučinili, tak urychleně doplňte.

Díky, s modrou oblohou

Markéta Řezáčová - Marka, hospodářka LLM

17.10. 2007 31.10. 2007

Dovětek k dotacím

Dokument MŠMT najdete na: http://www.msmt.cz/mladez/upozorneni-zmeny-ve-vyhlasenych-programech

Dotazy můžete psát na: marka@woodcraft.cz

17.10. 2007 31.10. 2007

Dotace 2008

Upozorňuji na možnost podat žádost o dotaci v oblasti práce s neorganizovanými dětmi a mládeží. Mělo by se jednat o celoroční činnost, další podrobnosti najdete v dokumentu MŠMT o Programech státní podpory (viz odkaz). Vypracované projekty včetně rozpočtu a dalších podpůrných materiálů (fotky, zprávy o již proběhlých akcích apod.) zasílejte prosím na ustredi@woodcraft.cz do 25.10.2007.

Pokud budete v příštím roce pořádat nějakou zvláštní akci, která se nehodí do výše zmíněné oblasti, a chtěli byste na ni získat mimořádný příspěvek, tak nám o tom dejte vědět také na ustredi@woodcraft.cz nejpozději do 25.10.2007 - o co se jedná, kolik peněz byste chtěli získat a další přílohy.

Markéta Řezáčová - Marka, hospodářka LLM

3.10. 2007 31.12. 2007

Hau kola,

velmi se omlouvám za pozdní informace ohledně letošních dotací. Doufám, že je to již poslední zpoždění v tomto roce. V příloze naleznete text s kompletními pravidly pro letošní rok - mimo jiné to, kolik peněz můžete získat pro váš kmen, za co je můžete utratit, jaké formuláře máte odevzdat a do kdy. Některé formuláře se trochu změnily, všechny najdete v sekci Infostudna - Ke stažení. Snad je vše pochopitelné, kdyby ne, tak pište, volejte... Přeji vám bezproblémové žádání o dotace

Markéta Řezáčová - Marka, hospodářka LLM

17.6. 2007 31.12. 2008
LLM vydala nové propagační materiály - barevné informační letáky. Letáky v počtu 1 ks na registrovaného člena jsou k disozici kmenům zdarma. Je možno si je vyzvednout osobně ve woodcrafterském centru (Zikova 7, Praha Dejvice), po dohodě s pracovníkem ústředí na velkých akcích LLM, na valné hromadě nebo nechat poslat poštou.

Větší počet letáků (nad počet členů kmene) je možno odkoupit 1ks / 1,50,- Kč.
17.6. 2007 30.10. 2007 Náčelnictvo odsouhlasilo výši dotací pro kmeny. Částka dotace na dítě (do 26
let) byla určena na 400,- a 450,- Kč. Vyšší částka je určena pro kmeny,
které budou již v roce 2007 účtovat v podvojném účetnictví - tzn. do 30.10.
dodají počáteční rozvahu na tento rok na ústředí LLM. Informace k vyhotovení
rozvahy proběhly zčásti na školení hospodářů, další návody budou zveřejněny
v sekci pro hospodáře na webových stránkách LLM během letních měsíců.

Podmínkou pro vyplacení jakékoliv dotace je dodání hospodářského výkazu za
rok 2006.
19.5. 2007 20.6. 2007 Ahoj hospodáři,
zveřejnili jsme novou stránku věnovanou jenom Vám. Na této stránce uvidíte informace pro vás nezbytně důležité :-). Včetně případných příloh.
Jelikož je důležité, abyste měli správné informace včas, rozhodli jsme se, že Vám zprávy z této stránky budou posílány i e-mailem. 
Tato zpráva je jakýmsi testem, zda vše funguje, jak má :-)-
(takže tuto zrávu prosím přepošlete zpět, jakožto signál, že test dopadl dobře).

Yučikala.
Liga lesní moudrosti, Senovážné nám. 24, 116 47 Praha 1; e-mail: ustredi(zavináč)woodcraft(tečka)cz
design and produce made by © Pavel Spálený - Yučikala Wičaša www.yucikala.net